maandag, 07 december 2009 15:48
Nieuwjaarsconcert
Fanfare De Maasgalm

Fanfare De Maasgalm Elsloo verzorgt op zondag 3 januari 2010 in het Maaslandcentrum te Elsloo een sprankelend nieuwjaarsconcert,
aanvang 19.00 uur, entree vrij. Verder medewerking van dameskoor Emotion en Jo Lahoye.
Onder leiding van dirigent Guido Swelsen zal Fanfare De Maasgalm een gevarieerd programma van lichte muziek uitvoeren, waarbij jeugdige muzikanten als solisten zullen optreden en waaraan medewerking wordt verleend door Dameskoor Emotion.
Na het concert is er gelegenheid met elkaar het glas te heffen op een voorspoedig nieuwjaar waarbij sfeer- en dansmuziek verzorgd zal worden door Entertainer Jo Lahoye.
Tijdens het recente St. Ceciliafeest heeft Fanfare de Maasgalm haar jubilarissen in de bloemen gezet. Dit jaar waren dat:
12,5 jaar lid
Rutger Pasman,
Lars tummers
Luc Rouvroy
Ellen Bergmans
25jaar
Marcel Lacroix
40 jaar
Frans Schreurs.
Daarnaast werd ook de familie Tommassen gefelicuiteerd met hun 60-jarig huwelijksfeest deze zomer en werd Wim Essers gefeliciteerd met zijn 25-jarig jubileum bij Fanfare St. Donatis te Nuth.
Ook de dames van het Maaslandcentrum werden nog eens in het zonnetje gezet.
| < Vorige | Volgende > |
|---|




















