logo box 450x250 apple nieuws

Info Gemeente Stein

Jongerenlintje: Eer een toffe peer!

We zien ze overal om ons heen: jongeren die het verschil maken! Sommigen laten een diepe indruk achter door (ogenschijnlijk) normale dingen te doen voor iemand anders. Anderen zetten zich vrijwillig in om onze gemeente mooier te maken. Al die jongeren verdienen het om in het zonnetje gezet te worden. Deze waardering uiten we in de vorm van een Jongerenlintje. Zo’n lintje is uitsluitend bedoeld voor jongeren tot en met 24 jaar. Om hiervoor in aanmerking te komen, hoeven uiteraard géén heldendaden verrichten te worden. Maar dat mag wel!

 

Wie draag jij voor?
Ken jij iemand die zo’n lintje zou moeten krijgen? Draag haar of hem dan uiterlijk 15 maart 2020 voor via www.gemeentestein.nl/jongerenlintje Daar staan ook de voorwaarden om ervoor in aanmerking te komen en hoe het in z’n werk gaat. Per jaar worden (maximaal) 5 jongerenlintjes uitgereikt.

Uitreiking = feest!
De jongerenlintjes worden op dezelfde dag uitgereikt als de Koninklijke Onderscheidingen. Dat gebeurt op vrijdag 24 april tijdens Lintjesdag. De lintjes worden uitgereikt door het college van B&W.

Het jongerenlintje is een initiatief van de Steinse Jongeren Adviesraad (SJAR) en is een pilot voor twee jaar. Robin Cuijpers voorzitter van de SJAR: ‘Er zijn zoveel jongeren in onze gemeente die veel goeds doen en daarmee een positieve bijdrage leveren aan de samenleving. Dat vinden we tof en vandaar ook deze waardering. Dus: Eer een toffe peer!’

Laat reactieformulier zien

Gemeente Stein Actueel

Raadsvergadering | 12-12-2019

gemeenteraad 2018


Cijfers en feiten

cijfers feiten graphic

klik op afbeelding

Gemeente Stein Actueel

Vergunningen

Aanvraag omgevingsvergunning:
• Plakstraat 5 6129 DH te Urmond, voor het plaatsen van een dakkapel, zaaknummer O2020-030
• Sint Augustinusstraat 4 6181 GA te Elsloo, voor het vergroten van een woonhuis, zaaknummer O2020-029
• Heisteeg 19 6171 NH te Stein, voor het wijzigen van een gevel, zaaknummer O2020-032

Besluit omgevingsvergunning:
• Koningstraat 9 6129 BD te Urmond, voor het aanpassen van kozijnen, verzenddatum besluit 19 februari 2020, zaaknummer O2020-027
• Lijsterhof 44 6181 KC te Elsloo, voor het vergroten van een woonhuis, verzenddatum besluit 19 februari 2020, zaaknummer O2019-175

Voor nadere informatie kunt u een afspraak maken via het algemene telefoonnummer 046-4359393 met de afdeling Dienstverlening, team Vergunningen, Toezicht & Handhaving.


Meldingen aan de gemeente

MijnGemeente app

Klik op de afbeelding voor een actueel overzicht van de meldingen via de MijnGemeente-app.